SESTAVA


Historie

10.1. 2003 - Vznik kapely.
Sestava:
Martin Kváša - zpěv
Tony - kytara
Morbidus - kytara
Kopec - bicí

3.3. 2003 - Příchod nového zpěváka Luthora.

25.11. 2003 - První vystoupení v Olomouci v Hospodě Na pile. Přes všechny komplikace bylo vystoupení povedené a kapela sklidila velký úspěch.

10.4. 2004 - Příchod nového baskytarysty Novajze.

1.9. 2005 - Novajz odešel s osobních důvodů do jiné kapely.

15.10. 2005 - Odchází Tony aby mohl pokračovat ve své práci jako kameraman ve Vyvolených (blbá soutěž s pokusnými králíky zachvátila i naši kapelu), ale nastupuje nový kytarista Lukas, v té době vydatná posila do kapely, takže jsme pokračovali v sestavě:
Luthor - zpěv
Morbidus - kytara
Lukas - kytara
Kopec - bicí

29.1. 2006 - odchod Morbiduse a Lukase. Neshody v kapele vystoupily na povrch.

28.3. 2006 - Do kapely přisel Basker na post baskytary.

10.4. 2006 - Prázdné místo doplnil Peťa, takže jsme měli konečně dvě kytary.

23.6. 2006 - Kapela se konečně pustila do natáčení prvního proma ve Šternberském studiu M.K. records.

6.7. 2006 - Promo s názvem Fucking Brutal World bylo dokončeno. Těsně po dokončení proma odchází Peťa, aby se více věnoval své kapele Venefica.

7.7. 2006 - Basker se chopil kytary.

Kapela má nakonec čtyři členy. Doufáme, že se kapela rozjede na plné obrátky po všech těch nesrovnalostech v minulosti. Momentálně tedy kapela jede dál v následující sestavě:
Martin - zpěv
Luthor - kytara, zpěv
Basker - kytara
Kopec - bicí

3.4. 2007 - Luthor opustil řady Dissolution z osobních důvodů.

květen 2007 - Na místo Luthora nastoupil Richard z Godless Truth.


3.8. 2009 - Nynější sestava "NOVÝCH" Dissolution:
KOPEC - drums
...inConspiracyWithSatan - lead guitar
MRTVOLA - vokills
WRAITH - guitar